DS-2FSCH30 Battery30Ah Lithium for use with DS-2XS6A87G1-L/C32S80
- Description
- Additional information
- More Products
Description
30 Ah chargeable lithium battery for use with DS-2XS6A87G1-L/C32S80
- Battery Dimension: 236 × 154 × 80 mm (9.29″ × 6.06″ × 3.15″)
- Battery Type Lithium Battery
- Voltage 10.8 V
- Capacity 30 Ah
- Max. Charging Voltage 12.6 V