Ruijie/Reyee RG-RAP6202(G)
- Description
- Additional information
- More Products
Description
Ruijie Reyee RG-RAP6202(G)Â Wi-Fi 5 AC1300 Outdoor Omni-directional Access Point
Highlight Features
UFO’ design, a perfect blend of wireless technology and artwork
IP68 protection, rock-solid in harsh environments
Omni-directional coverage with long range
Easily add extra outdoor Wi-Fi with Reyee Mesh
Rack-separated mounting design, easily installation on high
Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|
- ACCESSORIES, Tools
IP55 Weatherproof Grey Large Junction Box Housing 164x119x77mm
Dahua DH-PFB204W
2 Amp Power Supply (2000mA) DC 12V Volt Fully Regulated